Нормативно-правові документи

НОРМАТИВНО-ПРАВОВА БАЗА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ:

1.     Конституція України.

2.     Конвенція  ООН «Про права дитини».

3.     Закон України «Про освіту».

4.     Закон України «Про дошкільну освіту».

5.     Закон України «Про охорону дитинства».

6.     Закон України «Про мови».

7.     Закон  України «Про дитяче харчування».

8.   Постанова Кабінету Міністрів України від 12 березня 2003 р. N 305 "Про затвердження Положення про дошкільний навчальний заклад".

9.  Постанова Кабінету Міністрів України від 14 червня 2002 р. N 826 "Про затвердження Порядку медичного обслуговування дітей у дошкільному навчальному закладі".

10.     Наказ Міністерства освіти і науки України від 12.01. 2021 р. № 33 "Про затвердження Базового компонента дошкільної освіти ( Державного стандарту дошкільної освіти нова редакція)";

11.  Наказ Міністерства освіти і науки України від 26.02.2013 № 202/165 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 20.03.13 № 440/22972 "Про затвердження Змін до Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах"

12.  Наказ Міністерства освіти і науки України від 01.10.2012 № 1059  "Про затвердження Інструкції про ділову документацію в дошкільних закладах"

13.  Наказ Міністерства освіти і науки України від 17.04.2006  № 298/227 "Про затвердження Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах"

14.  Наказ Міністерства освіти і науки України від 02.08.2005  N 458 "Про затвердження Положення про організацію фізичного виховання і масового спорту в дошкільних, загальноосвітніх  та професійно-технічних навчальних закладах України"

15.  Наказ Міністерства освіти і науки України від 30.08.2005 № 432/496 "Про удосконалення організації медичного обслуговування дітей у дошкільному навчальному закладі"

Програми та методичні посібники, навчальні посібники, хрестоматії, збірки для дітей, якими  користується педагогічний колектив:

-         Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція);

-         Програма розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля»;

-  Парціальна програма з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку «Казкова фізкультура» (авт.М.Єфименко);

-  «Педагогічна рада у дошкільному навчальному закладі: технологія розробки, підготовка і проведення» (авт. Романюк І.А);

-  «Аналіз, планування, контроль як функції управлінської діяльності керівника дошкільного навчального закладу» (авт. Романюк І.А);

-  «Розвиваємо, навчаємо, виховуємо дітей третього року життя» (за ред. Поніманської Т.І. );

-  «Система орієнтовного перспективно-календарного тематичного планування за програмою «Українське дошкілля»;

-  «Входимо у Світ: система інтегрованих занять з дітьми четвертого року життя» (авт. Лаба Н.Г., Поніманська Т.І.);

-  «Відкриваємо  Світ: система інтегрованих занять з дітьми четвертого року життя» (авт. Лаба Н.Г., Поніманська Т.І.);

-  «Перетворюємо Світ: система інтегрованих занять з дітьми четвертого року життя» (авт. Лаба Н.Г., Поніманська Т.І.);

-  «До здоров’я дітей через освіту дорослих» (авт. Лохвицька Л.В., Андрющенко Т.К.);

-  «Спостереження в першій молодшій групі дошкільного навчального закладу» (авт. Бевз Н.О.);

-         «Готуємо руку дитини до письма» (авт. Богуш А.М.);

- «Петриківський первоцвіт» (Комплект навчальної літератури: Методичний посібник;  Альбом майбутнього художника. 3-й рік життя;  Альбом майбутнього художника. 4-й рік життя; Альбом майбутнього художника. 5-й рік життя; Альбом майбутнього художника. 6-й рік життя).