Історія нашого дитячого садочка

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №2 "Ромашка" Петриківської селищної ради розпочав функціювання в 1985 році. Був закритий у 1996 році постановою Петриківської СЕС від 01.11.1996року.

За період 2003-2005 років силами Петриківської громади було проведено ремонтні роботи на суму 222 200 грн.,що забезпечило збереження будівлі.

Виконуючи рішення МОНУ відновити та збільшити мережу дошкільних навчальних закладів,що дозволить дітям Петриківщини якісно отримувати дошкільну освіту, у вересні 2010 року Петриківська громада розпочала реконструкцію будівлі дошкільного навчального закладу,де були залучені   такі кошти: -зі  Стабілізаційного фонду в сумі 1 575 000 тис.грн.,

-субвенції  з обласного бюджету в сумі 290 тис.грн.,

-субвенції сільського бюджету місцевим бюджетам на проведення капітальних ремонтів приміщень дошкільних навчальних закладів в сумі 56,6 тис.грн.,

-кошти місцевого бюджету 79,3 тис.грн.

21 лютого 2011 року Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №2 "Ромашка" Петриківської селищної ради знову відкрив двері маленьким громадянам  Петриківщини . Побудований дитячий садок за типовим проектом.

В будівлі розміщені 6 груп:

І поверх  - 3 групи:

-          «Вишенька»- група дітей раннього віку(1,5 -3-х  років);

-          «Кульбабка» - група дітей раннього віку(1,5-3-х років);

-          «Калинка»- група дітей молодшого віку;

-          Харчоблок;

-          Пральня;

-          Методичний кабінет;

-          Кабінет медичної сестри;

-          Ізолятор.

ІІ поверх 3 групи:

-          «Веселка»- група дітей середнього віку;

-          «Сонечко»- група дітей старшого віку;

-          «Хвилька»- група дітей старшого віку;

-          Кабінет  завідувачки;

-         Логопедичний кабінет;

-          Музична зала.

Заклад розрахований на 110 місць. Всі групи оснащені сучасними дитячими меблями(виробник Україна),  які мають відповідні  сертифікати.

Роздягальні оснащені шафами, подступами, які є дуже зручними  у користуванні.

Групові кімнати оснащені столами - трансформерами, їх можна ставити за необхідністю виконання різних видів робіт.  Для іграшок – гірки: «Ракета», «Грибочки»,«Кораблик», «Теремок», «Паровіз». Дитячий садочок обладнаний ігровими меблями та створені відповідні розвивально ігрові середовища.