Тиждень психології в ЗДО

26 квіт. 2024
У період з 22 по 26 квітня 2024 року у ЗДО був проведений Тиждень психології

З 22 по 26 квітня цікаво та корисно пройшов Тиждень психології в ЗДО №2 «Ромашка» під гаслом «Щастя даруй кожного дня!». Метою даного заходу було створення позитивного психологічного середовища, що   сприяє розвитку щасливих і емоційно стійких дітей та дорослих.

До проведення Тижня психології були залучені всі учасники освітнього процесу, а тому позитивні емоції та гарний настрій   супроводжував весь робочий тиждень і малих, і дорослих.

Протягом тижня батьки вихованців дитячого садочка мали змогу взяти участь  в Акції  «Трішки гарного настрою на весь день!», члени колективу закладу дізналися багато нової та корисної інформації, а також  з позитивом провели час на тренінгу «Вічна цінність - людське щастя». Для дітей було організовано тематичні заняття з психологом: «Кораблик гарного настрою» (група дітей  середнього дошкільного)  віку та «Квіти дружби» (група дітей старшого дошкільного віку). Завершився Тиждень психології казкотерапією  для дітей молодшого дошкільного віку.

Бажаємо усім міцного здоров’я та психологічного комфорту!