Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги в діяльності, пов'язаній із розмінуванням

4 квіт. 2024
У ЗДО пройшли заходи з нагоди Міжнародного дня просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги в діяльності, пов'язаній із розмінуванням

У грудні 2005 року Генеральна асамблея ООН оголосила 4 квітня Міжнародним днем просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги в діяльності, пов'язаній із розмінуванням. Цей день відзначають щорічно.

Сьогодні Україна є найбільш замінованою країною у світі. Через розв'язану російською федерацією війну у країні заміновано значні частини територій. Тисячі боєприпасів залишаються нездетонованими після ворожих обстрілів. А відтак, міни загрожують усім хто проживає на території Україні.

Разом ми подолаємо і цю небезпеку. І перший крок до боротьби з цією загрозою - це знання. Адже хто обізнаний - той захищений!

Педагоги дитячого садка  №2 «Ромашка» значну увагу приділяють навчанню маленьких дошкільників правилам безпечної поведінки, зокрема поводженню з вибухонебехпечними предметами. Малюки в ігровій формі опановують нові знання, аналізують ситуації та роблять правильні висновки щодо правил безпечної поведінки.

Обізнаність про мінну безпеку необхідна для кожного українця, адже наслідки війни матимуть довге відлуння і повне очищення країни від мін, на жаль, не відбудеться швидко та триватиме роками навіть після завершення війни, а тому здобувати та актуалізувати свої знання з цього питання необхідно постійно.
Обов’язково проведіть інструктаж зі своїми  дітьми, рідними та близькими.