День сміху у "Ромашці"

2 квіт. 2024
01 квітня у нашому дитячому садочку відбулася традиційна розвага до Дня сміху

1 квітня у «Ромашці» було весело, адже наші улюблені дітки брали участь у спортивно-ігровій розвазі, присвяченій Дню сміху. До дівчаток та хлопчиків у гості завітав смішний клоун, який разом з ними розважався, танцював та жартував. Дитячий сміх лунав голосно та щиро!
Наприкінці розваги (це в нашому садочку є гарною традицією), директор Любов Кімлик пригостила дітей солодощами.
Ми щасливі від того, що наші діти веселяться, бавляться, радіють, адже, як відомо, сміх відіграє дуже важливу роль у розвитку дитини. Він, наприклад, сприяє виробленню ендорфінів, які зменшують стрес та підвищують настрій і це може поліпшити загальний фізичний стан дитини та сприяти здоров'ю серця. Сміх допомагає дітям виражати свої емоції та управляти ними, сприяє розвитку позитивного ставлення до життя та оптимізму, сприяє соціальному спілкуванню та зміцнює відносини між дітьми. Також веселі розваги стимулюють рух та активність дитини, що сприяє її здоровому фізичному розвитку.
Ми бажаємо нашим дітям лише щасливого та радісного дитинства!

Більше фото можна побачити у Фотоальбомі "День сміху - 2024"