Шевченківські дні у "Ромашці"

12 бер. 2024
11 березня 2024 року у закладі дошкільної освіти проведені тематичні заняття до Дня народження Т.Г.Шевченка

Вірші Тараса Шевченка - це скарбниця мудрості, вони розвивають мовлення та мають численні корисні аспекти для розвитку дітей дошкільного  віку. Твори Шевченка допомагають дітям зрозуміти важливість добра, справедливості та милосердя. Поетичні образи, які малює Шевченко, сприяють розвитку уяви та творчих здібностей у дітей. Вони навчають дітей бачити світ у всій його красі та різноманітності, передають любов до рідної землі, її історії та культури. Через них діти можуть відчути гордість за свою країну та бажання допомагати їй ставати кращою.

Традиційно, кожного березня у «Ромашці» проводяться Шевченківські дні, де маленьких вихованців знайомлять з творчістю видатного українського поета. У доступній та цікавій формі малят дізнаються про життя, творчий шлях та відданість Тараса Григоровича  нашій рідній Україні.