Заняття доброти 2024

29 лют. 2024
У ЗДО проведені Міжнародне заняття доброти для дітей дошкільних груп провідповідальне та гуманне ставлення до тварин.

#заняття_доброти2024 #happypaw

Через російську агресію щоденне життя українських дітей сповнене тривогами та небезпеками, сотні тисяч дошкільнят регулярно ховаються в укриттях від ворожих ракет. Але віра в добро дарує надію на перемогу над злом та світле майбутнє України. Одним з джерел добра та позитиву для дітей  є Міжнародне заняття доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин.

Уже традиційно (4-й рік поспіль) наш садочок «Ромашка» долучився до такого необхідного та корисного заходу, а саме педагоги закладу провели «Заняття доброти» у всіх групах дошкільного віку: «Допомога найменшим друзям» (вихователь Аліна Бараненко),  «Тварини в моєму будинку» (вихователь Світлана Макаренко).

Діти вчилися піклуватися про домашніх улюбленців-котів та собак, вивчали правила догляду за ними та висловлювали свої думки щодо того, чому не можна ображати тварин.

Навчившись поважати тварин, ти навчишся поважати людей.

Темпл Грандін

Велич і моральний прогрес нації можна виміряти тим, як в цій нації ставляться до тварин.                                                               Махатма Ганді

Тож виховуємо майбутнє покоління в любові та гарному ставленні до «братів наших менших»!

Інші фото можна передивитися у фотоальбомі "Заняття "Щаслива лапа" - 2024"