Екологічна акція "Смаколики для птахів"

23 груд. 2023
Дошкільники виготовили для пташок "еко-годівнички"

Любов до природи, любов до тварин і птахів – це є виявом природозбережувальної компетенції маленького дошкільника.

Підгодівля птахів взимку — найкращий спосіб одночасно спостерігати за цікавими пернатими сусідами та допомогти їм у скрутний період, адже зима є надзвичайно складною порою року для пташків (величезна їх кількість не зможе пережити холод і голод). Вихователі дитячого садочка «Ромашка»  разом з дітками з радістю долучилися до активної природоохоронної роботи, а саме - діти працювали над  створенням сприятливих умов для зимуючих птахів шляхом виготовлення своїми руками екологічних годівничок.  Для цього малеча використовувала різні види насіння: пшеницю, соняшникове насіння, перлову крупу, пшоно, просо тощо. А з води, борошна та желатину замішували тісто, додавали смаколики для пташок і підсушували. Залишилося лише прикріпити мотузку до частувань –  і еко-годівничка готова. Тепер на подвір’ї садочка є безліч поживних локацій для пернатих друзів!

Вчимо дітей робити добрі справи!

А чи знали ви, що:

<br clear='all'/>