Акція "16 днів проти насильства"

12 груд. 2023
У період з 25 листопада по 10 грудня у ЗДО пройшли заходи у рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

«СТОП НАСИЛЬСТВУ»

25 листопада стартувала акція «16 днів проти насильства», яка тривала до 10 грудня 2023 року. Метою акції було -  збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у громадян, створити соціальний простір, вільний від насильства, не допускати його прояви та вміти комплексно реагувати на випадки насильства.

В ЗДО №2 «Ромашка» Петриківської селищної ради проведено ряд заходів у рамках  даної Акції. Про дружбу та нетерпимість до насилля ми говорили, як з дітьми так і з дорослими членами колективу та батьками наших маленьких вихованців.

Вихователями дошкільних груп були проведені тематичні заняття з дітьми: «Будь добрішим» (Аліна Бараненко), «Добро буває завжди» (Алла Біленко), «Вчимося доброти у сонечка» (Яна Колєснік). Морально-етичне питання: «Сім’я-простір без насильства» було обговорено з працівниками закладу. Батькам наших здобувачів освіти надана консультація «Права дитини. Насильство в сім’ї, шляхи запобігання».

Насильство не потрібно терпіти!

Насильство -це сміття, яке треба виносити з дому!

Більше фото можна преглянути у фотоальбомі "Акція 16 днів проти насильства"