День Святого Миколая

6 груд. 2023
06 грудня 2023 року у "Ромашці" проведено розвагу до Дня Святого Миколая

6 грудня – День Святого Миколая- свято, яке з нетерпінням чекає малеча, адже цей добрий дідусь обов’язково завітає до кожного та покладе під подушку солодощі чи такий довгоочікуваний подарунок.

Цьогоріч наші маленькі жителі дитячого садочка «Ромашка» з величезним задоволенням приймали до себе у гості Святого Миколая, адже його торба була сповнена смачнющих цукерок і фруктів.

Дорога до дітей у Святого була непростою і, щоб він завітав на свято, дітлахам допомагали казкові герої – Зима, Санта Клаус, Алладін, Сніговик та маленькі сніжиночки.

А ще у Святого Миколая є «посланці» - добродії-благодійники, які є постійними щирими друзями нашого дитячого садочка – Вадим Коновий, Володимир та Людмила Сітало, Ярослав та Наталія Пікуш, Валентин та Юлія Коломоєць, Сергій та Людмила Кравець, Сергій та Інна Гавриленко, які обдаровують наших малюків солодкими подарунками. Ми вам, шановні, дякуємо за вашу щедрість та доброту!

Бажаємо усім, щоб Святий Миколай обдарував вас міцним здоров’ям, достатком та благополуччям та приніс у нашу Україну довгоочікуваний МИР!

Більше фото з розваги можна передивитися у  Фотоальбомі "Розвага Святий Миколай - 2023"