Заняття До Дня толерантнсті

16 лист. 2023
У ЗДО №2 "Ромашка" Петриківської селищної були проведені заняття до Міжнародного Дня толерантності

Міжнародний День толерантності – свято, яке відзначається 16 листопада в усьому світі. Його запровадили у 1995 році за рішенням Юнеско.

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності та з метою формування у дітей загальнолюдських моральних якостей, задля виховання терпимості та людського розуміння, вихователями групи дітей старшого дошкільного віку «Сонечко» - Світланою  Макаренко та групи дітей середнього дошкільного віку «Веселка» - Анастасією Гальцовою були проведені заняття на теми: «Де живе добро…» та «Пізнаємо доброту», на яких вчили дітей розмежовувати хороші і погані вчинки, прививати культуру дружньої співпраці в колективі, поважати оточуючих.

Маємо надію, що ці важливі  знання, отримані дітьми в дошкільному віці, стануть надійними «цеглинками» у формуванні світогляду наших вихованців!

«Любов виникає з любові: коли хочу, щоб мене любили, я сам

перший люблю»

Григорій Сковорода,