"Свято Короваю" у групі дітей середнього дошкільного віку "Веселка"

3 лист. 2023
03 листопада для дітей середнього дошкільного віку "Веселка" було проведено "Свято Короваю"

Осінь-щедра і багата пора року!

Велична Осінь прославляє людей праці, бо дбайливі господарі збирають гарні врожаї у своїх господарствах!

Сьогодні в «Ромашці» вихованці середньої групи «Веселка» відмічали Свято короваю, бо саме хліб і коровай є одним із символів нашої плодорідної неньки-України! На святі були українські таночки, пісні, тематичні ігри та змагання, які маленькі хлопчики та дівчатка із задоволенням виконували разом з цікавим та веселим гостем – Півником. Малеча гарно повеселилася, а в подарунок отримали від директора дитячого садка  Любові Кімлик смачний, духмяний коровай, а ще  побажання миру, добра та веселого дитячого сміху у кожній родині!

Інші фото можна передивитися у фотоальбомі