Тиждень безпеки дитини

22 жовт. 2023
У період з 16 по 20 жовтня 2023 року у закладі дошкільної освіти був проведений Тиждень безпеки дитини

Дитинство – найважливіший, самобутній і неповторний період у становленні особистості. Саме в цей час дитина формується фізично, психічно й інтелектуально, набуває необхідних знань, умінь та навичок, і саме в цей період вона потребує найбільшої уваги, спілкування і захисту. Брак життєвого досвіду, беззахисність і невміння діяти в критичних ситуаціях робить дитину уразливою в усіх відношеннях.
З самого дитинства діти зазначають впливу небезпечних факторів, які підстерігають дитину практично на кожному кроці – удома небезпека йде від електричних, газових приладів, пустощів із сірниками та іншими небезпечними предметами, на вулиці – необережність на дорозі, спілкування з незнайомими людьми, використання піротехнічних, вибухонебезпечних предметів тощо.
А тому, з метою систематизації та узагальнення уявлень дітей, створення максимально безпечних умов перебування у навколишньому середовищі, формування у дітей усвідомлення цінності свого життя та здоров’я, у нашому закладі  освіти, у період з 16 по 20 жовтня 2023 року, було проведено Тиждень безпеки дитини. У ігровій та доступній формі малюкам була надана інформація щодо дотримання правил безпечної поведінки вдома, на вулиці, у природі. Також наші педагоги вчили діток бути уважними до свого здоров’я та берегти його.
Традиційно, наприкінці цього тематичного тижня, діти закріпили навички безпечної поведінки у  пізнавальній розвазі «Обачним будь…», де весело грали, дивилися цікаві та повчальні відео та ще й отримали солодкі подарунки від директора Любові Кімлик.

ІНШІ ФОТО МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ У НАШІЙ ФОТОГАЛЕРЕЇ