Цікаві матеріали для дітей

18 жовт. 2023
Отримали корисний бокс навчально-розвивальних матеріалів для дітей дошкільного віку

Дошкільний вік-це підготовчий етап до дорослого життя: діти приміряють на себе ролі, вчаться виявляти емоції, розвивають комунікативні навички, вчаться бути в соціумі серед інших, випробовують свої страхи та перемагають їх. Саме тому дошкільний розвиток має бути спрямований на формування навичок, важливих для подальшого розвитку дитини, уявлення про себе та оточуючий світ.
Педагоги, батьки та оточуючі дорослі закладають фундамент у дошкільника, необхідний для майбутнього безпечного життя у соціумі. Саме для створення умов з гармонійного розвитку дітей, нашому дитячому садочку були надані яскраві, кольорові та цікаві навчально- розвивальні друковані матеріали від Міністерства освіти і науки України, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та розвивальної онлайн-платформи «НУМО».
Яскраві ілюстрації, гейміфікований формат і детальні інструкції допоможуть перетворити навчання з дітьми на захопливу бесіду та гру.
Дітям буде пізнавально, весело і цікаво!
Дякуємо за надану можливість вчити дітей по-сучасному!