Тиждень безпеки у ЗДО

27 трав. 2023
У період з 22 по 26 травня 2023 року у ЗДО було проведено Тиждень безпеки дитин у групах дітей середнього та старшого дошкільного віку

Безпека дитини - це запорука її здоров’я, життя- це відома і перевірена істина! Діти повинні бути обережними вдома, на вулиці, серед людей..
Безпека життєдіяльності дитини –це формування у неї свідомого ставлення до збереження особистого життя здоров'я шляхом надання теоретичних знань, практичних умінь, вправляння у практичних ситуаціях, і саме ці завдання виконують педагоги закладу під час проведення щорічного Тижня безпеки дитини у дитячому садку.
Діти середньої і старшої групи отримали знання та уміння щодо безпечної поведінки в природі та в соціумі. А ще був гарний настрій та активна творча робота!
Дякуємо усім учасникам Тижня безпеки дитини!