День матері у ЗДО

15 трав. 2023
У "Ромашці" були проведені заходи, присвячені Дню матері

День матері – це гарне  свято, яке святкують у пору року, шо символізує відродження життя – Весною! Мати – це найдорожче, найрідніше і наймиліше, що є у житті кожної людини!
«Мамо – ти мій оберіг» (група дітей старшого дошкільного віку – Вихователь Ганецька Л.Д.), «Найдорожча в світі мама» (група дітей середнього дошкільного віку – вихователі: Колєснік Я.Є., Макаренко С.В.), «Мама, як і сонечко, лиш одна буває…» (онлайн-заняття, група дітей молодшого дошкільного віку – вихователі: Біленко А.Г., Сердюк К.В.) - це заняття, які відбулися у дитячому садку «Ромашка» напередодні Дня Матері.
 Гарний настрій, задоволення , радість, ніжність та любов – це емоції, які отримали вихованці та їхні мами. Дякуємо за участь!