Тиждень безпеки для наймолодших

29 квіт. 2023
у період з 24 по 28 квітня 2023 року, у закладі було проведено Тиждень безпеки дитини

Безпека дитини понад усе!
Дитину потрібно вчити безпеки з самого малечку!
Протягом проведення Тижня безпеки дитини у дитячому садочку ми вчимо наших вихованців бути обережними, обачливими, цінувати своє здоров’я та берегти навколишню  природу. У період з 24 по 28 квітня, під час проведення Тижня безпеки у групах дітей раннього та молодшого віку, вихователями груп – Македон Т.С., Самойленко Г.В. та Сердюк К.В., були проведені заняття у дистанційному форматі для дітей з безпеки життєдіяльності та консультації для їх батьків на тему: «Ви повинні навчити цих речей свої дітей для їхньої ж безпеки».
 Дякуємо нашим маленьким вихованцям за навчання та бажання пізнати нове, а їх батькам – за співпрацю та прагнення виховувати розумну, активну та обережну дитину!